Terms Of Use

Üye Kayıt Anlaşma Şartnamesi

Kayıt ol butonuna tıklayarak listelenen şartları okuyup, yükümlü olduğunuzu kabul etmiş olacaksınız.

Lütfen In Win üyelik sitesini kullanmadan önce, kullanım şartlarını ve yasal uyarıyı dikkatlice okuyun. Bu siteyi kullanarak kullanım şartlarını kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.

In Win Üye Kullanım Şartları

Eğer kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız, lütfen bu siteyi kullanmayın. In Win, anlaşma şartnamelerini, önceden haber vermeksizin değiştirme ve yenileme hakkını saklı tutar.

Değişiklikler, In Win web sayfasında yayınlandıktan sonra geçerli kılınır. Üyeler, In Win web sitesinde yayınlanan metaryelleri ticari amaç olmaksızın, sadece kişisel kullanım için bilgisayarlarına yükleyebilirler.

Üyelerin sitede bulunan metaryellerde, In Win’in onayı olmadan, ticari veya yayın amaçlı herhangi bir değişiklik, distribusyon, iletim, tekrar kullanım, tekrar ilan etmek, veya kullanmak gibi eylemleri yapma hakkına sahip değillerdir.

Sadece bunlarla kısıtlı olmamakla birlikte, yazılar, resimler, ses ve video dosyaları da yukarıda adı geçen metaryellere dahildir.

Telif Hakları

Sitede yayınlanan ticari markalar, diğer markalar, logolar, isimler, şekiller ve ürünler kayıtlı olmakla beraber, kayıtlı olmayan ticari markalar veya diğer entellektüel varlıklar In Win malıdır, veya In Win tarafından lisanslıdır.

materyallerin izinsiz kullanımı, ticari marka telif hakkına, patent anlaşmalarına veya diğer yasalara aykırı gelebilir.

In Win firmasının yazılı izni olmadan, bu sitenin veya bu sitedeki herhangi bir materyalin, kişisel ve ticari amaç gütmeyen bir amaç dışında kullanılması, kesinlikle yasaktır.

Herhangi benzer bir kullanım veya materyal haklarının ihlali durumunda, In Win yasa tarafından en üst düzeyde izinli olup, ilgili konu hakkında yasal işlem başlatacak, ve zararların tazmini için suç davası açacaktır.

Yasal Uyarı

In Win, bu sitenin içeriğideki bilgilerin tamamen hatasız olduğunu garanti veya temsil etmez,sitede mevcut olabilecek herhangi bir hatadan veya ihmalden In Win sorumlu veya yükümlü tutulamaz.

Sitede yayınlanan materyaller bilgilendirme amaçlı olup, yasal tavsiye amacı gütmemektedir.

Web sitesi başka sitelere veya e-posta adreslerine linkler ihtiva edebilir.

Bu linkler kullanıcılara fayda sağlamak için olup, In Win sitelerde bulunan bilgilerden ve olası hatalardan sorumlu değildir.

We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Cookies Policy and Privacy Policy.

OK, I agree Give me more info